Lista instytucji certyfikowanych


Nazwa instytucji
Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"
Al. Dzeci Polskich 20, 04-730 Warszawa - Międzylesie
Andrzej Adamski <a.adamski [at] ipczd.pl>
Robert Szkop <r.szkop [at] ipczd.pl>
Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk
ul. Newelska 6, 01-447 Warszawa
Bartłomiej Solarz-Niesłuchowski <bartlomiej.solarz [at] ibspan.waw.pl>
Bożena Łopuch <bozena.lopuch [at] ibspan.waw.pl>
Instytut Chemii Bioorganicznej PAN
ul. Noskowskiego 12/14, 61-704 Poznań
Instytut Chemii Fizycznej PAN
ul. Kasprzaka 44/52, 01-224 Warszawa
Rafał Chabrowski <rchabrowski [at] ichf.edu.pl>
Rafał Gąsiorowski <rgasiorowski [at] ichf.edu.pl>
Instytut Chemii Organicznej PAN
ul. Kasprzaka 44/52, 01-224 Warszawa
Instytut Fizyki Jądrowej PAN
ul. Radzikowskiego 152, 31-342 Kraków
Instytut Fizyki Molekularnej PAN
ul. Smoluchowskiego 17, 60-179 Poznań
Instytut Genetyki Roślin PAN
ul. Strzeszyńska 34, 60-101 Poznań
Piotr Nowacki <pnow [at] igr.poznan.pl>
Anna Stachowiak - Szrejbrowska <asta [at] igr.poznan.pl>
Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk
ul. Ks. Janusza 64, 01-452 Warszawa
Tomasz Matysiak <tmatysiak [at] igf.edu.pl>
Cezary Rozłuski <cpr [at] igf.edu.pl>
Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN
ul. Twarda 51/55, 00-818 Warszawa
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy
Radzików, 05-870 Błonie
Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN im. Ludwika Hirszfelda
ul. Rudolfa Weigla 12, 53-114 Wrocław
Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej PAN
ul. Bałtycka 5, 44-100 Gliwice
Sebastian Opozda <sebastian [at] iitis.pl>
Ryszard Winiarczyk <ryswin [at] iitis.pl>
Instytut Kolejnictwa
Chłopickiego 50, 04-275 Warszawa
Instytut Logistyki i Magazynowania
ul. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań
Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk
ul. Śniadeckich 8, 00-956 Warszawa
Piotr Antoszewski <p.antoszewski [at] impan.pl>
Andrzej Pokrzywa <a.pokrzywa [at] impan.pl>
Aleksander Ćwikliński <a.cwiklinski [at] impan.pl>
Instytut Metalurgii Żelaza
ul. Karola Miarki 12-14, 44-100 Gliwice
Jacek Loska <jloska [at] imz.pl>
Adam Schwedler <aschwedler [at] imz.pl>
Michał Szulc <mszulc [at] imz.pl>
Instytut Nafty i Gazu Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie
ul. Lubicz 25 A, 31-503 Kraków
Jakub Badowski <badowski [at] inig.pl>
Andrzej Dietrich <dietrich [at] inig.pl>
Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN
ul. Okólna 2, 50-422 Wrocław
Instytut Paleobiologii PAN
ul. Twarda 51/55, 00-818 Warszawa
Instytut Podstaw Informatyki PAN
J.K. Ordona 21, 01-237 Warszawa
Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN
Pawińskiego 5B, 02-106 Warszawa
Instytut Rybactwa Śródlądowego im Stanisława Sakowicza
ul. Oczapowskiego 10, 10-719 Olsztyn
Henryk Chmielewski <ceha [at] infish.com.pl>
Kamil Zdanowski <kzdan [at] infish.com.pl>
Instytut Techniki Górniczej KOMAG
ul. Pszczyńska 37, 44-101 Gliwice
Małgorzata Malec <mmalec [at] komag.eu>
Dorota Wiciok <dwiciok [at] komag.eu>
Instytut Techniki i Aparatury Medycznej ITAM
ul. Roosvelta 118, 41-800 Zabrze